Translate

Use Google to translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Verkiezingen Tweede Kamer

6 november 2023

Op woensdag 22 november 2023 zijn de Verkiezingen voor de Tweede Kamer. U kunt dan in alle stembureaus in onze gemeente uw stem uitbrengen. Daarvoor heeft u twee weken geleden een stempas gekregen. Binnenkort krijgt u ook de kandidatenlijst.

U heeft een stempas en een geldig identiteitsbewijs nodig

Als u gaat stemmen, moet u uw stempas en een geldig identiteitsbewijs meenemen. Bijvoorbeeld uw paspoort, rijbewijs of identiteitskaart. Dit mag maximaal 5 jaar verlopen zijn. Is het langer verlopen, dan kunt u niet stemmen.

Als uw stempas kwijt of beschadigd is kunt u een nieuwe stempas aanvragen

Dat kan tot uiterlijk 17 november 2023 via www.rijssen-holten.nl/stempas-voor-verkiezingen-aanvragen of bij de balie Burgerzaken tot 21 november 2023 tot 12.00 uur (op afspraak).

Met een kiezerspas kunt u in een andere gemeente stemmen

Deze kunt u tot 17 november 2023 aanvragen via www.rijssen-holten.nl/wanneer-en-waar-stemmen. Bij de balie Burgerzaken in het gemeentehuis kan dat tot 21 november 2023 tot 12.00 uur (op afspraak).

Kunt u niet zelf stemmen?

Dan kunt u iemand anders machtigen. Diegene brengt dan uw stem uit tegelijk met zijn of haar eigen stem. U kunt dat op 2 manieren regelen. Meer informatie vindt u op de achterkant van uw stempas en op www.rijssen-holten.nl/iemand-machtigen-om-voor-u-te-stemmen.

Meer informatie

Alle informatie rondom stemmen in onze gemeente vindt u op www.rijssen-holten.nl/verkiezingen.