Translate

Use Google to translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Programmeringsafspraken windmolens niet in raadsvergadering van 27 juni 2024

21 juni 2024

De gemeenteraad neemt geen besluit over de programmeringsafspraken windenergie tijdens de gemeenteraadsvergadering op donderdag 27 juni 2024. De gemeenteraad wil eerst in gesprek met de leden van de Provinciale Staten, voordat zij een besluit neemt. Het is nog niet bekend wanneer de raad wel een besluit neemt over de programmeringsafspraken.

De programmeringsafspraken zijn afspraken met de provincie over windenenergie

De afspraken gaan over de plek waar mogelijk windmolens kunnen komen in onze gemeente en hoeveel energie hiermee opgewekt kan worden. Met de programmeringsafspraken kunnen wij ervoor te zorgen dat de windmolens niet op elke plek in onze gemeente komen te staan. Meer informatie over de programmeringsafspraken vindt u bij de veelgestelde vragen over het voorkeursgebied windenergie.

Wij laten u weten wanneer bekend is in welke vergadering de gemeenteraad een besluit neemt

Dat doen wij via deze website en via de nieuwsbrief. U kunt zich aanmelden voor de nieuwsbrief via de pagina Nieuwsbrief zoekgebied windenergie.